سفارش آنلاین طراحی

نحوه سفارش پروژه طراحی در هنر مقاله

ابتدا باشماره پشتیبان ما تماس بگیرید
09387941765

 اولین مرحله  ” تعیین مکان، متراژ زمین و طراحی و ارائه سازه های مورد نظر و خدمات مهندسی برای ساخت و ساز (شامل نقشه های معماری، ساختمان، نما، منظر، روف گاردن و …) می باشد”.

مرحله بعدی 

صدور فاکتور
پس از انجام اولین مرحله، پیش فاکتور صادر و برای شما ارسال می شود. در صورت قبول پیش فاکتور و انجام معامله مالی، جلسه مشاوره و تحلیل طراحی و ساخت توسط مدیر طراحی بصورت تلفنی یا حضوری (در صورت امکان) انجام می شود.
در این جلسه به بحث آب و هوا، معماری، حریم خصوصی، محیط پیرامون، دسترسی، منظره و چشم انداز، ارتباط با طبیعت، بودجه پروژه، سلیقه و علاقه شما، مراقبت، نحوه نگاه به پروژه (شخصیت و زندگی دائمی یا موقت). یک نمای تجاری از پروژه، تعداد افرادی که از پروژه استفاده می کنند و سبک زندگی عمومی، نگرانی های روانشناختی و زیبایی شناختی شما به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است.

 در ادامه

فرآیند طراحی شروع می شود .

پس از جلسه، پروژه در تیم طراحی تعریف شده و فرآیند طراحی آغاز می شود. زمانی که پروژه به مرحله ارسال رسید (پلان معماری و نما به طور همزمان طراحی و به کارفرما تحویل داده می شود) یک جلسه ارائه پروژه با شما ترتیب داده می شود (تلفن، ویدیو از راه دور یا در صورت امکان چهره به چهره). جلسه در شرکت و با تایید شما (حد نهایی کار ما دریافت رضایت کارفرماست) تسویه حساب مالی نهایی  انجام شده و کلیه نقشه های دقیق پروژه ارسال می شود.